HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Smetana, Strauss, Debussy, Rossini, Wagner Klasik Müzik Koleksiyonu

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Bedrich Smetana
Fakirlik, grbet hayatı, kızının ve eşinin ölümü, sağırlık, delilik. Acılarla dolu bir yaşam. Eşi görülmemiş bir deha. Bohemya´nın en büyük bestecisi

Johann Strauss
Müzik tarihine altın harflerle yazılan ölümsüz Mavi Tuna ve İmparator Valisinin Yarasa ve Çingene Baron opertlerinin yaratıcısı. Baba Strauss´un en güçlü rakibi.

Claude Debussy
Müzikte yeni bir çağın kurucusu. Klasik Fransız müziğinin ustalarından, Bohem yaşamı, tartışmalı ahlak değerleriyle Çağdaş Müziğin Babası ünvanını hak etmiş bir sanatçı.

Gioacchino Rossini
Farkında olmadan gelecek için müzik yapmış bir besteci, 18. Yüzyılda yenilikçi eserleriyle dünyanın gözünü kamaştıran operanın kralı.

Richard Wagner
Güzel eserler yaratmış, kendini beğenmiş kötü huylu bir adam. Müzik dramı adını verdiği sahne eserlerini yaratan usta bir besteci. Siyah bereli romantik.

Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı149
YazarDerleme
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...