HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Sınıf Yönetiminde Çağdaş Yaklaşımlar

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sınıf, eğitim öğretim sürecinin merkezinde yer alan en önemli yapıdır. Bu yapının etkili ve verimli bir şekilde yönetilmesi toplumun da kaderini tayin etmektedir. Söz konusu önemden yola çıkarak demokratik tutum ve becerileri özümsemiş, insan haklarına saygılı ve çevreye duyarlı bireyler yetiştirebilmek için ilk olarak sınıfı başarılı bir şekilde yönetebilmeliyiz. Bu açıdan sınıf yönetimi, geleceğin inşasında kritik bir öneme sahiptir.

Sınıf yönetimi, yönetim biliminden sınıfın fiziki yapısına, öğretmenin sahip olması gereken uzmanlık becerilerinden, teknolojik araç gereçlerin etkili bir şekilde kullanılmasına kadar uzanan geniş bir araştırma konusudur. Bu genişlik, konunun önemini artırırken aynı zamanda farklı alanlardan akademisyenlerin bir araya gelerek söz konusu alanda kuramsal ve uygulamaya dönük bilgileri ortaya koymalarını zorunlu hale getirmektedir. Bu kitap farklı disiplinlerden uzmanların bir araya gelmesi sonucunda öğretmenlere ve öğretmen adaylarına yol göstermek; söz konusu alanda çalışma yapan araştırmacılara katkı sunmak amacıyla hazırlanmıştır.

Basım Yılı2023
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı344
YazarDeniz Görgülü , Rıdvan Küçükali
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...