HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Şema Terapide Yaratıcı Yöntemler

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

‘Şema Terapi’de Yaratıcı Yöntemler’, Şema Terapi’deki en son yaklaşımları ve gelişmeleri ayrıntılı bir biçimde inceleyerek, terapistlere kendi uygulamalarına entegre etmeleri için esin verici bir rehber sunuyor. Okura, güçlü bir kuramsal temel üzerine inşa edilmiş, ancak klasik Şema Terapi yöntemlerinin de ötesine geçmiş yaratıcı teknikler ve uygulamalar gösteriyor.
Kitap, değerlendirme ve formülasyon sürecine yaratıcı bir bakış açısıyla başlayarak sınırlı yeniden ebeveynlik, imgeleme, travma işleme, sandalye çalışması, empatik yüzleştirme ve terapi ilişkisine yenilikçi yöntemler sunarak devam ediyor. Ayrıca uzmanlar için Bilişsel–Davranışçı Terapi, Duygu Odaklı Terapi ve Şefkatli Zihin çalışmasının temel ilke ve tekniklerini Şema Terapi ekolüyle birleştiriyor. Bu yaklaşımla terapistlerin, danışanlarına daha kapsamlı, etkili ve yenilikçi müdahalelerde bulunmalarına destek sağlıyor.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı600
YazarGillian Heath , Helen Startup
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...