HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Sanatçıların Yaşamları- Yayoi Kusama

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Yayoi Kusama dünyanın en ünlü ve en gizemli sanatçılardan biri. Milyonlarca kişi onun “Infinity Rooms” (Sonsuzluk Odaları) çalışmasını gördü ve devasa puantiyeli balkabaklarıyla poz verdi. Hepimiz sanatçıya ikonik küt saçlarından, renkli kıyafetlerinden ve puantiye sevdasından aşinayız. Ancak çok azımız Kusama'nın hikâyesini biliyor. Robert Shore, Kusama'nın Japonya'da geçen zor çocukluğunu, 1960'ı yılların New York'undaki özgür ruhlu yıllarını ve nihayetinde, hâlâ yaşamakta olan sanatçılar arasında sergileri en çok ziyaret edilen sanat süperstarı haline gelme sürecini inceliyor. Sanatına devam etmek için zorlu psikolojik sorunların üstesinden nasıl geldiğini anlatarak adeta başka bir diyardan gelen bu kişiliği yapısöküme uğratıyor.

Robert Shore; çağdaş görsel kültür markası Elephant’ta kreatif direktör, Art Review dergisinde editör yardımcısı olarak çalışmıştır. Aynı zamanda Post-Photography: The Artist with a Camera (2014) ve Beg, Steal and Borrow: Artists against Originality (2017) kitaplarının yazarıdır.

Basım Yılı2023
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltli
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı144
YazarRobert Shore
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...