HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Sanatçıların Yaşamları- Andy Warhol

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

İkonik imgelerin, itinayla kurgulanmış personaların, yıldızlarla dolu ortamların, milyon dolarlık fiyat etiketlerinin ve meşhur vecizelerin arasında bir yerlerde gerçek Andy Warhol yatıyor. Ama sahiden, kimdi o?

Robert Shore, Warhol’un çok katmanlı kişiliğini ve yaşamını gözler önüne seriyor. Sanat dünyasının tartışmasız en önemli ismi olarak Warhol’un bu dünyadaki varlığını inceliyor, etrafını saran ilginç çevreyi yeniden canlandırıyor ve yıldızlığa giden yolu sanatçının kariyerinin ilk yıllarına hatta garip ve sıra dışı gençlik ve çocukluk dönemine kadar izliyor. Warhol'dan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı ‒o sanatı sonsuza dek değiştirdi. Peki nasıl? Warhol’un olağanüstü hikâyesiyle bunu keşfedin.


Robert Shore; çağdaş görsel kültür markası Elephant’ta kreatif direktör, Art Review dergisinde editör yardımcısı olarak çalışmıştır. Aynı zamanda Post-Photography: The Artist with a Camera (2014) ve Beg, Steal and Borrow: Artists against Originality (2017) kitaplarının yazarıdır.

Basım Yılı2023
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltli
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı112
YazarRobert Shore
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...