HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Sakın Kimseye Söyleme

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Knotek kardeşlerin travma sonrası stres bozukluğu yaşamalarının tek sebebi anneleriydi. Ve ne yazık ki bu yaşananlar kurgu değil, gerçek.
Shelly Knotek, Washington’ın küçük bir kasabasındaki çiftlik evlerinin kapalı kapıları ardında kızlarına yıllarca dayanılmaz fiziksel ve psikolojik şiddet uyguladı. Ancak yaşanan tüm bu zulme rağmen üç kız kardeş Nikki, Sami ve Tori, birbirlerine sıkı sıkıya bağlı kalarak mücadele etmeyi öğrendiler. Annelerinin tuzağına düşen diğer kurbanlardan farklı olarak, kız kardeşler giderek kötüleşen bir kâbustan kaçacak gücü ve cesareti buldular.
Tüyler ürpertici gerçek bir suç öyküsü olan Sakın Kimseye Söyleme, mutlak kötülüğün ve Nikki, Sami ve Tori’nin uğruna hayatlarını tehlikeye attıkları özgürlük ve adaletin hikâyesidir. Onlar artık kurban değiller, karanlıkta bir ışık buldular ve bu ışık onları bugün oldukları gibi dirençli kadınlar haline getirdi; sevdiler, sevildiler ve iyiliğin gücüyle yollarını buldular. 
Bu sürükleyici hikâye, okuyucuların tanıdıkları tüm tuhaf 
akrabalarını sorgulamalarına neden olacak.
—PublishersWeekly

Kardeşlik bağı, cesaret ve dayanıklılık üzerine sarsıcı bir eser.
—People Magazine

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı368
YazarGregg Olsen
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...