HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Sadakat Psikolojisi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Bu kitapta insanlık tarihinde ilk defa sadakat konusunda yepyeni bir paradigma sunulmaktadır! Peki, nedir bu yepyeni sadakat paradigması? Bedensel köleliğe neden olan dünyasal sadakat ve ruhsal özgürlüğe neden olan varoluşsal sadakat.

Dünyevi sadakat herkeste var çünkü küçük çocuk onu yetiştirenlere sadakat göstermezse hayatta kalamaz. Yani dünyevi sadakat hayatta kalma dürtüsünden kaynaklanır ve bir ölüm kalım meselesidir.

Varoluşsal sadakat ise yalnızca tekâmül yolunda insanın ebedî özünden tezahür eder. Ebedî özde saf sadakat ebediyen bulunmaktadır ve ebedî bilinçli ruhi varlık maddi evrene geldiğinde bu sadakati unutmaktadır.

Bu kitapta yola sadakat duygusunun tanımı ortaya konulmaktadır. Sadakat, yolun fırsat ve çıkarlarını tamamen ön plana çıkarır. Tekâmül yoluna olan sadakat, yola karşı oluşan güçlü bağların sonucu olarak meydana gelmektedir.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı224
YazarAkif Manaf
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...