HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Ruhlar Arasında Bir Sihirbaz

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Houdini'nin 'Ruhlar Arasında Bir Sihirbaz'ı, büyü ve illüzyonun ustası olan bir adamın, spiritüalizm ve medyumluk dünyasına yaptığı sıra dışı bir yolculuğun öyküsünü anlatıyor. Kitap, Houdini'nin spiritüalizmle ilk ilgilenmeye başladığı gençlik günlerinden, bu alandaki ciddi araştırmalarına kadar uzanan geniş bir yelpazeyi kapsıyor.
Houdini, spiritüalist hareketin öncülerini, seans tekniklerini ve bu alandaki dolandırıcılıkları detaylı bir şekilde inceliyor. Kendi deneyimlerini ve gözlemlerini samimi bir şekilde aktaran Houdini, okuyucuya öteki dünya ile iletişim kurma iddialarının arkasındaki gerçekleri gösteriyor. Kitap, Davenport Kardeşler, Daniel Dunglas Home ve Palladino gibi ünlü medyumların hikâyelerini de içeriyor. Houdini, spiritüalizmin sadece bir aldatmaca olduğuna dair kanıtlar sunarken, aynı zamanda ölülerle iletişim kurma arzusunun insan psikolojisi üzerindeki etkisini de irdeliyor. 'Ruhlar Arasında Bir Sihirbaz', mistik olaylar ve paranormal fenomenlere ilgi duyanlar için kaçırılmaması gereken, derinlemesine bir inceleme sunuyor.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı312
YazarHoudini
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...