HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Raphael

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Fransız yazar, şair ve siyasetçisidir. Eserleri romantik edebiyatın en ünlü yapıtları arasına girmiştir. İhtilalden sonra Dışişleri Bakanlığı da yapmış tanınmış bir siyasetçidir. Aynı zamanda çok iyi bir Türk dostu olan yazar, Türk tarihi ve Türkiye izlenimlerini Doğuya Seyahat ve Türkiye Tarihi isimli eserinde kaleme almıştır.
Yazar Raphael isimli bu eserinde: “Çünkü üslûp yalan söyleyebilir çehre ise hiçbir zaman…” diyerek, kitabında da sık sık başvurduğu, Jean Jacques Rousseau’nun, İtiraflarında tarif ettiği ‘bu kırları anlatan cildini yanıma aldım,’ diyerek, Rousseau’nun aşkından dolayı Madam de Warens’a esir oluşu gibi aşkı anlatırken, kahramanının kendince bir isim verdiği Raphael’e delicesine olan tutkusunu, yine onun tuttuğu defterini aktararak bize anlatmaktadır.
Son sözü ise her şeyi olduğu gibi açıklar:
“Zira ölüm, ölüm değildir; unutuştur ölüm.”

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı248
YazarAlphonse De Lamartine
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...