HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Radikal Belirsizlik - Jean Baudrillard

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Belirsizlik ilkesinin yükselişi, modernden postmoderne doğru değişimin önemli bir göstergesidir. “Kırılganlığın ve belirsizliğin teorisyeni” Baudrillard’a göre anlamın yıkımının ilk aşaması modernite, ikinci aşaması ise katastrofa doğru giden belirsizlik ve rastlantının yasa haline geldiği postmodernitedir. Radikal Belirsizlik, “postmodern çağ”ın en büyük filozoflarından biri olarak kabul edilen Baudrillard’ın düşünce evrenine genel bir giriş imkânı sunarken onun radikal belirsizlik çözümlemesini haritalandırma yönündeki ilk önemli girişimdir.
Mike Gane, Baudrillard’ın öne çıkan anahtar kavramlarını ve düşüncesindeki dönüşümleri bir çerçeve içine yerleştiriyor. Radikal Belirsizlik bu anlamda düşünürün metinlerine dair güçlü bir giriş ve bütünlüklü bir perspektif sunuyor. Baudrillard’ın değişim gösteren son dönem fikir ve teorileri ışığında radikal belirsizlik düşüncesine yönelik dikkatlerini ve erken dönem düşüncelerini yeniden yapılandırma biçimini irdeliyor. Bu fikirsel dönüşümün, içinde olduğumuz aşırılıklar dünyasını daha iyi temellendirdiğini savunuyor. 

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı216
YazarMike Gain
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...