HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Ortaya Karışık

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sevgili Okurlar, ara ara mizah mı ya da yaşananları duyunca gülmek mi ya da tarihte gezinmek mi istersiniz, bu kitap adı gibi bunların tümüne cevap veriyor.
Konular aynı olmadığı gibi, tarihte, özel yaşamda ve kamuda her zaman karşılaşılması mümkün olan ve çoğu merak da edilen alanlarda çarpıcı olaylardan seçilmiştir. Kısaca kitabın tek konusu olmadığından ana konusunu her başlıkta yeniden bulursunuz. 
Yazar anılarından ziyade işini yaparken karşılaştığı ilginç olayları ve bazı tarihi gerçekleri sade bir dille, kaynaklarıyla açıklıyor.
Tarihi kişiler ve tarihi olaylar anlatılırken okuyucu sıkılır düşüncesiyle olacak  bir sonraki sayfada başka bir konuyu esprili ve hatta trajikomik bir şekilde ele almıştır.
Tarihte ve yaşamda gezintiyi birlikte keyifle yapıyorsunuz.
Satırlar ve konular arasında aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. Bunlar, tarihin karanlık noktaları veya fıkra ve özdeyişlerle süslenmiş yaşanmışlıklar olabilir. Yazar kimi zaman çocukluk şivesini de kullanarak ayrı bir tat vermiş. Uzun yıllara dayanan dostluğumuza dayanarak rahatlıkla söyleyebilirim ki kitabın yazarı Prof.Dr.Aslan OĞUZ iyi bir Psikiyatr olarak söylemediklerinden değil, konuştuklarından pişman olmayı göze alan bir kişiliktir. Yani gerçeği dosdoğru aktarması karakteri gereğidir. Bu da dikkati yoğunlaştırıyor.
Yazım dili ve konu geçişleri kaynaklara dayanan açıklamalar kitabın kolaylıkla okunmasını sağlıyor.
Yayınlanmış iki kitabı daha bulunan Aslan Oğuz’u, bildiklerini ve gördüklerini topluma aktarma çabasından ötürü gönülden kutluyor, yazılanların yararlı olacağı beklentisiyle başarılar diliyorum.
E. Hak. Alb.Sadrettin AKTAŞ
22 Şubat 2024

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı123
YazarAslan Oğuz
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...