HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Öfke Yönetimi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Öfke Kontrolü Ve Daha İyi Hissetmek İçin 50 Alıştırma 
Öfke İle Tanışalım.
Öfke aynı neşe, üzüntü ve korku gibi normal bir duygudur ancak bazen sana patronluk taslamaya ve eziyet etmeye başlayabilir. İyi haber şu ki SEN öfkeden çok daha zekisin! Bu alıştırma kitabı öfkenin kontrolü ele geçirmesine son vermek için sana çok havalı yöntemler öğretecek.
Öfke Yönetimi Kitabı kendinle ve duygularınla ilgili daha fazlasını öğrenmeni sağlayacak eğlenceli interaktif alıştırmalar sunuyor. Evdeyken, okuldayken ya da arkadaşlarınla birlikteyken öfkenle başa çıkman için gerçek stratejileri öğreten oyunlarla dolu bu alıştırma kitabı, daha mutlu bir hayat yaşamanı sağlamak için öfke duygusunu yönetmeni sağlayacak. 
Öfkeyi En İyi Arkadaşın Merak İle Tanıştıracaksın!
Öfkelendiğinde Bedeninde Ne Hissediyorsun? Öfke, Aslında Gizliden Gizliye Korku, Üzüntü Ya Da Hayal Kırıklığı Mı? Öfke, Ne Gibi Dürtüler Hissetmene Yol Açıyor? Bunun Gibi Bazı Zor Sorular Sorarak Öfkeni Tanıyacaksın. 
Seni Neyin Öfkelendirdiğine Dair İpuçları Bulacaksın!
Ster Okulda İster Evde Ya Da Arkadaşlarınla Ol, Seni Öfkelendiren Şeye Dair İp Uçları Bulacaksın. Öfkenin Gizemini Çözmene Yardımcı Olacak Pek Çok Eğlenceli Alıştırma Kullanacaksın. 
Stediğinde Öfkeni Nasıl Durduracağını Öğreneceksin!
Bunu; Duygu Kelime Hazinesi Geliştirmek, Nefes Alıp Verişler Ve Dinleme Gibi Havalı Yöntemlerle Yapacaksın. 
Samantha Snowden; 10 Yılı Aşkın Süredir Dünyanın Her Yerinden Ergenler, Aileler Ve Yetişkinlerle Çalışmaktadır. Educare Foundation, Insight Seminars Worldwide, Ucla Community Based Learning Gibi Ülkenin En Saygın Ve Etkili Kabul Edilen Gençleri Güçlendirme Programlarından Bazılarında Görev Almıştır. Ayrıca Ucla Mindful Awareness Research Center’da Kaliforniya Üniversitesi, Los Angeles, Bilinçli Farkındalık Araştırma Merkezi) Sertifika Programını Tamamlamış Ve Mindful Schools Ve Inner Kids Eğitimi Almıştır.

Basım Yılı2022
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı160
YazarSamantha Snowden
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...