HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Müstakbel Hukukçunun Yol Haritası

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bu kitap, yirmi beş yılı aşkın avukatlık ve aynı zamanda on yılı aşkın akademisyenlik yapan bir babanın, 2020 yılında hukuk fakültesini kazanması üzerine "müstakbel hukukçu" olan ilk evladına yazdığı tavsiye niteliğindeki mektubunun iki kapak arasına getirilmiş halidir.

Bu eser, her sınıfta yeniden okunması gereken ve her okuyuşunuzda yaşınız, elde ettiğiniz bilgi ve tecrübeyle size yeni şeyler söyleyecek olan sadık bir yol arkadaşıdır. Yıllar sonra geriye dönüp bakınca, değeri gün geçtikçe artan bir hazine haline geldiğini anlayacaksınız. Fakültede öğrencilikten, adliyede staja ve staj sonrasında meslek hayatınıza dair bu kitabın gösterdiği yolda yürümeniz halinde sonunda başarıya ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz. Zira Ali Fuad Başgil Hocamızın da dediği gibi "Ben sadece senin geçtiğin yoldan geçmiş, duyduğun boşluğu duymuş ve çektiğin ıstırabı çekmiş bir hocayım."

Bu kitap; adaleti omuzlarının üzerinde yücelterek müreffeh yarınlarımızı inşa edecek, istikbalde hukuk dünyasına damgasını vuracak ve dünyayı bir güneş gibi aydınlatacak genç hukukçularımız için yazılmıştır.
Boyut13x19 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı224
YazarRamazan Arıtürk
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...