HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Meyaser’in Uçuşu

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

“Yaşanmamış hayatımı arıyorum, yaşanmış hayatımın külleri arasında.”

 

Dışlanmış insanların yaşam mücadelelerine, yalnızlıklarına, buhranlarına dokunan öykülerden oluşan Meyaser’in Uçuşu, ödüllü yazar Yavuz Ekinci’nin gelecekteki eserlerinin işaretlerini taşıyan ilk öykü kitabı. Ekinci, karanlık gerçeklerin masalsı bir üslupla ve mitsel ögelerle harmanlandığı bu ilk metinlerinde, insanlar kadar bitkileri, hayvanları, doğayı da kapsayan bir güçte ve bilgelikte bir anlatı kuruyor.

 

Gelecek için hiçbir planı bulunmuyordu. Fotoğraf çektirmiyordu. Aynaya, durgun suya, mağazaların camlarına bakmıyordu. Yüzünü ona yansıtan her şeyden korkuyordu. Hayatında hiç ölü görmemişti. Ama ömrünün şafağında olmasına rağmen, ölümden, yüzünü görmek kadar korkuyordu. Ömrü boyunca hiç âşık olmamıştı. Aşka inanmıyordu. Yine de ölüm kadar korkuyordu âşık olmaktan.

Basım Yılı2023
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı112
YazarYavuz Ekinci
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...