HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Markalar Arası İş Birlikleri

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Bu kitap, markalar arası iş birliklerinin geniş ve örneklerle zenginleştirilmiş olarak ele alınması ihtiyacından doğmuştur. Kitap, ortak markalamanın kullanımına yönelik kendi türünde başarılı uygulamaların bazılarına da yer vermektedir. Bir stratejiye dayanan markalar arası iş birlikleri uygulamaları Türkiye'de, henüz gelişmiş ülkelerdeki düzeyde olmamasına rağmen, dünyada başarılı örneklere rastlamak mümkündür. 


Kitapta, uluslararası rekabette kendine yer bulmak, pazar payını büyütmek veya yeni müşteri ve pazar bölümlerine erişmek için markalar arası iş birliklerinin, stratejik ve ticarî incelikleri hakkında yol gösterilmeye çalışılmıştır. BM Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri, Paris İklim Anlaşması ve Avrupa Yeşil Mutabakatı kapsamında yaşanan değişim ve dönüşümlerin markalar arası iş birliklerine yansıması üzerinde de bilgiler verilmeye çalışılmıştır.

Basım Yılı2023
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı156
YazarHasan Aksoy , Serdar H. Aydoğan
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...