HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kuşku Nedir ve Nasıl Giderilir?

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Dünyaca ünlü yazar, Nobel Barış Ödülü Adayı Akif Manaf bu kitapta evrensel bilgileri kapsamlı bir şekilde, gerekli tüm detaylarıyla birlikte ele almıştır. Bu eşsiz eser hem derin teorik bilgilere hem de çok boyutlu pratik deneyimlere dayanmaktadır. Bu kitabı okuyan insan, kuşku konusundaki bütün sorularına cevap bulacaktır!
Kuşku nedir? Kuşku psikolojisi nedir? Kuşku kaynağı nedir? Kuşku mekanizması nedir? Kuşku felsefesi nedir? Kuşku anahtarı nedir? Kuşku gerçeği nedir? Kuşku patlaması nedir? Kuşku hipnozu nedir? Kuşku fenomeni nedir? Kuşku paradigması nedir? Bu ve bunun gibi sorular artık cevapsız kalmayacak! Bu şaheserde verilen bilgilere sahip olan ve yaşamını bu bilgiler ışığında şekillendiren herkes fiziksel, zihinsel ve ruhsal sağlığını sonuna kadar koruyabilecek. 

Basım Yılı2023
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı240
YazarAkif Manaf
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...