HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Küresel Kaos Rant Savaş

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Küresel ekonomi kendi avantaj ve dezavantajlar yumağı ekseninde dönerken, her ülke aynı zamanda ekonomik, siyasi, sosyal ve toplumsal içsel sorunlarının yörüngesinde de yol almaktadır. Ülkeler, artık kendi iç gelişmelerine yönelik politikalardan daha çok, küresel kaynaklı gelebilecek olası değişimlere göre politikalar üretmek için çaba göstermek zorunda kalmaktadırlar. Üstelik söz konusu ülkeler birde gelişme yolunda veya geri kalmış, dünya ticaret pastasındaki payları oldukça düşük, enerji ithal bağımlısı, aynı zamanda da düşük teknolojiye dayalı üretim yapabilir konumdalarsa, okyanus ortasında motorları stop etmiş gemi misali, dışsal temelli esen her türlü rüzgardan etkilenmekten başka çareleri kalmadığı için, tüm içsel politikalarını global sistemin isteğine göre dizayn etmekten başka alternatifi bulunmamaktadır.

Asıl sorun, bir ülke bölgesel, ekonomik, jeo-politik, demografik ve beşeri sermaye faktörleri gibi kendi iç dinamiklerini kullanarak ayakları üzerinde doğrulmaya çalıştığında, gelişmiş ülkeler tarafından boyunduruk altına alınmaya çalışıldığında ortaya çıkmaktadır. Çünkü dünyada demokrasi, refah, insan hakları, barış ve huzur ortamının sağlanmasına yönelik tüm eylem, söylem ve arzular, ancak ABD, Almanya, İngiltere, Fransa gibi birkaç ülkenin ve bunların kuyruğuna takılanların çıkarına olduğunda işletilmekte, diğer ülkeler söz konusu olduğunda ise görmezden gelinmektedir.

Basım Yılı2019
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı288
YazarFatih Mehmet Öcal
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...