HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kur'an'ı Anlamak - Kırk Ayet ve Yorumu

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Dünya sınavında başarı veya başarısızlık, insanın ancak aklını iyi yolda kullanmasına, Kur’an ve Sünnete uyabilmesine bağlıdır. Insan, aklını kullanmadan Kur’an’ın rehberliğinden yararlanamaz. Hz. Peygamber’in sünnetine müracaat etmeden de Kur’an’ı tam anlayıp uygulamaya koyamaz. Bu itibarla İslam’ın bu iki temel kaynağını iyi anlamak ve hükümlerini yasamak gerekir. Elinizdeki kitap, dünya sınavını kazanabilmek için bize rehber olarak gönderilen Allah kelâmı Kur’an’ı anlamaya yönelik bir gayretin sonucu olarak ortaya çıkmıştır. 
İnsanın özel, aile ve toplum hayatı; kişinin Rabbine, Peygamber’ine, dinine, kendisine, ailesine ve insanlara karsı görevleriyle ilgili olarak seçilen kırk ayet ve bunların yorumundan müteşekkil bu kitapta pek çok ayet ve hadisin izahını bulabileceksiniz.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı7
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı420
Yazarİsmail Karagöz
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...