HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Konuşmamız Gerek: Nasıl Anlamlı Konuşmalar Yapabiliriz

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Hiçbir Şey Yapmama Sanatı’nın yazarı Celeste Headlee Konuşmamız Gerek’te, sahici konuşmalar yaparak bizi ayıran şeyler arasında nasıl köprü kurabileceğimiz sorusunu yanıtlıyor.

Bugün çoğumuzun kurduğu iletişim elektronik cihazların ardına saklanmış durumda. Araştırmalar, Amerikalıların insan ilişkilerinin her zamankinden daha zayıf olduğunu gösterirken, daha bölünmüş hissettiklerinin de altını çiziyor: Üstelik bu yalnızca Amerika’ya özgü bir iletişim krizi değil. Siyasi kutuplaşma bu krizin önemli gerekçelerinden biri olabilir ancak konuşma becerilerimizin körelmesine sebep olan bizzat bizleriz.

Konuşmamız Gerek, bu krizi çözmenin tek yolunun birbirimizle “gerçekten” konuşmaya başlamaktan geçtiğini söylüyor. Radyo gazetecisi ve yazar Headlee, daha iyi bir konuşmacı olmasını sağlayan stratejileri özetliyor ve iletişimi iyileştirmeye yönelik basit araçlar sunuyor. İster çocuğunuzun öğretmeniyle ister işyerindeki bir çalışanla ya da en sevdiğiniz insanlarla iletişim kurmakta zorlanıyor olun; Headlee’nin her bir tavsiyesi, hepimizin önemli konuşmalar yapmasına yardımcı olacak birer akıllı strateji.

“Konuşmamız Gerek, bağ kurmakta zorlanan bir çağ için önemli bir kılavuz. Headlee yetenekli, dürüst bir hikâye anlatıcısı; verdiği tavsiyeler daha iyi bir eş, arkadaş ve anne olmama yardımcı oldu.” 
—Jessica Lahey

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı200
YazarCeleste Headlee
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...