HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Klinik Nutrisyon Uygulama İlkeleri

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Klinik nütrisyonun uygulanmasında öncelik bireyin beslenmesinin sağlanması yanında klinik sonuçlarının da geliştirilmesidir. Klinik nütrisyon, 20 YY'da yeni bir görüş ve uygulama olarak ortaya çıkmıştır. Bu uygulamada hastanın beslenmesi öncelik olmuş, malnütrisyon ve hastalık arasında ilişki kurulmuş, besin ögelerinin yeni bir kavramına güvenilmiştir. Klinik nütrisyon sadece bir organizma-çevre, ilişkisi olarak düşünülmemelidir.

Klinik nütrisyon uygun güncel kanıta dayalı bilgi, uzmanlık, müdahale yöntemi, sağlık bakımı koşulları altında sağlık çalışanlarının hasta bireyle etkileşimini sağlayan, kendi başına bağımsız bir bilim ve uygulama alanıdır. Klinik nütrisyonun bilgi felsefesinin belirlenmesi; karşılaşılan sorunlar, bilginin üretimi, sosyal ve teknolojik çevrenin gelişmesi, bu alanda çoğalan etik sorunların ortaya konması bu alanın güçlenmesine yardımcı olabilir. Bu kitap klinik nütrisyon alanında çalışanlara, ileride bu alanda çalışacaklara yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır.

Basım Yılı2021
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı536
YazarBanu Süzen , Çetin Özbek , Muhittin Tayfur
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...