HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kırılma Noktası

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Kırılma Noktası’nda, gündelik hayatın tedirginliklerini, dümdüz akıp giden zamanda yaşanan ani çatırdamaları, kendinizi buluverdiğiniz virajları anlatıyor Oğuz Dinç. Ufacık bir olay, ufacık bir duygu, içe işleyen bir bakış, her öyküde başrol olmaya hak kazanıyor ve kimi zaman tebessüm, kimi zaman hüzünle hatırlanacak engin bir anlatıya dönüşüyor. Gerginlikler, endişeler, yaşam çabasını özetleyen, çoğu insan için bir anekdottan ibaret olacak anlar Kırılma Noktası’nda sahnelendikçe, görmezden geldiklerinizi görmeye, hayatı daha yakından hissetmeye başlıyorsunuz.

İşte vapurun kenarındalar. Kadın huzur buluyor. Gönülleri yabancı ama insan insana muhtaç. Kadın, için için hıçkırır gibi. Ağlıyor mu? Adam bakmıyor. İstiyorsa ağlasın. Kadının ağlayıp ağlamadığını akşam omzuna soracak. Merak ederse. Aklında kalırsa. İnsan, insana muhtaç.

Basım Yılı2023
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı64
YazarOğuz Dinç
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...