HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kediler Kahvesi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

“Kediler Kahvesi’nde Ponky ile başlayan yolculuğumuz yirmi dokuzuncu yılını doldururken, anılarda kalan sayısız kedi müdavimlerimizi özlemle anıyoruz. Acemilikten profesyonelliğe giden serüvenimiz boyunca, romanımıza konu olan dostlarımızdan yalnızca dördü bugün hayatta ve bizimle birlikte. Kediler Kahvesi’ni farklı kılan, kendimizi mutlu etmek arzusuyla sahiplendiğimiz tek bir kediye değil, muhtaç durumdaki yüzlerce kediye kol kanat germek ve bazılarına yuva olmak için çırpınmamızdı.”

***

Kediler Kahvesi, yazarımız Ahsen Olcay’ın, hayatları boyunca annesi Gülnur Hanım ve diğer aile üyeleriyle birlikte, kedilerle yaşadıkları deneyimleri konu ediniyor. 29 yıl boyunca kedilere kucak açan, onları tıpkı kendi çocukları gibi sevip bakan, binlerce kediye yardım eli uzatan yazarımız ve ailesinin kedilerle yaşadıkları deneyimler, tüm insanlara bir ders niteliğinde... Kedilerin eğlenceli maceralarını keyifle okuyacağınız bu kitap, aynı zamanda kedilerle ilgili çok değerli bilgiler de içeriyor.

 

Kediler Kahvesi’nin ilk müdavimi Ponky, Pamuk, Minnoş, Mercan, Pamuk Salep, Zeytin, Yarımca, Portakal, Ayşegül, Kızım, Ebru, Boncuk, Kurabiye, Panda ve diğer kedilerin hayatlarına konuk olacağınız bu kitapta, bazen kahkahalar atacak, bazen gözyaşlarınıza engel olamayacaksınız.

 

Kedi dostlarımızı yakından tanımak isteyenlerin mutlaka okuması gereken bu kitap, çocuklara da mutlaka okutulmalı...

 

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı2
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı256
YazarAhsen Olcay
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...