HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Karma Astroloji ve Ezoterizm Işığında 2024

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

İnsan Gökyüzüyle Yeryüzü arasında kalan, Geçmişiyle beslenen, Geleceğiyle filizlenen bir varlıktır. Astroloji bu yolculuğu aydınlatır.
Oğuzhan Ceyhan ve Gülnihal Öztürk tarafından kaleme alınan ve 2024 yılını astrolojik açıdan derinlemesine inceleyen bu eser, gökyüzünün kadim bilgisini, Norse mitolojilerinin gizemli sembolleri Rünleri günümüzün anlayışıyla harmanlayarak okuyucularına sunuyor.
Karma Astroloji ve Ezoterizm Işığında 2024, sizi gezegenlerin ve kadim Rünlerin dansını keşfetmeye ve bu ritmin hayatınızdaki yansımalarını anlamaya davet ediyor.
Gülnihal Öztürk’ün uzmanlık alanı olan Karma ve Spiritüel Astroloji ile hocaların hocası Oğuzhan Ceyhan’ın derin ezoterik astroloji bilgisi, bu kitabı hem astroloji meraklıları için vazgeçilmez bir kaynak haline getiriyor hem de yeni başlayanlar için anlaşılır bir rehber oluşturuyor.
2024 yılının astrolojik haritasını çıkarırken, finansal eğilimlerden duygusal dengelere, toplumsal değişimlerden kişisel dönüşümlere kadar geniş bir yelpazede yol gösterici olacak bu kitap; her burcun ve gezegenin yılı nasıl etkileyeceği üzerine derinlemesine bilgiler içeriyor. 
Yeni bir yılın eşiğinde, Oğuzhan Ceyhan ve Gülnihal Öztürk’ün kaleminden çıkan bu eserle, astrolojinin ışığında kendinizi ve çevrenizi daha iyi anlama fırsatını yakalayacaksınız.
2024 yılına özel bu rehber, gökyüzünün ritmini anlamak ve bu bilgiyi hayatına entegre etmek isteyen herkes için eşsiz bir başucu kitabı olmaya aday. Yıldızların rehberliğinde bir yolculuğa çıkmaya hazır olun ve Oğuzhan Ceyhan ile Gülnihal Öztürk’ün uzman gözlemleriyle 2024’ü en verimli şekilde karşılamaya hazırlanın.

Basım Yılı1012
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı184
YazarGülnihal Öztürk , Oğuzhan Ceyhan
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...