HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kallirhoe

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

“Ben, Aphrodisiaslı Khariton, hatip Athenagoras’ın kâtibi, sizlere Syrakousai’da geçen talihsiz bir aşkın hikâyesini anlatacağım.”
Khariton tarafından yazılan ve sürükleyici bir tarihi aşk romanı olan bu eser, Kallirhoe adında, güzeller güzeli genç bir kadının eşkıyalar tarafından kaçırılmasıyla başlayıp onun Pers Kralı Artakserkses’in sarayına kadar ulaşan maceralarını bizlere aktarır. Bu maceralar gemi enkazlarını, birbirinden hırslı talipleri, utanç verici bir hamileliği ve savaşın tehlikeleri gibi birçok şeyi içerir. Khariton’un yarattığı hareketli diyaloglar, dramatik durumları çarpıcı bir şekilde yansıtırken bir yandan da bizi masalsı bir yolculuğa çıkarır.
Aphrodisiaslı Khariton’un günümüze kadar eksiksiz bir şekilde ulaşan ve Eski Yunanca aslından ilk kez Türkçeye çevrilen bu eseri, roman türünde aşkı konu alan ilk eser olmasının yanında aynı zamanda kurgusunda değindiği tarihi olaylar nedeniyle "tarihi roman" türünün de ilk örneğidir.

Basım Yılı2023
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı288
YazarKhariton
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...