HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kadınların Cep Kahini Ladies’ Oracle

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

“Kadınların Cep Kâhini”, ilk baskısı on altıncı yüzyılda yapılmış, dönem kadınlarına aşk, ilişkiler, evlilik, sosyal çevre gibi çağımızda da merak konusu olan evrensel meselelere dair bir tür kehanet yöntemiyle yol göstermeye çalışan bir kitap.
“Fala inanma, falsız kalma!” diyor atalarımız. Gündelik sıkıntılardan uzaklaşmak, geleceğin belirsiz yollarındaki sisi az da olsa dağıtmak, hayatınıza farklı bir pencereden şöyle kısacık bir bakış atmak ya da belki geçmiş yüzyılların günümüze erişen bu hafif esintisinden ilham almak isterseniz basit soruları ve net cevaplarıyla bu kitap tam size göre. 
“Verilen sözlerin kanatları vardır ve çoğu zaman uçup giderler” diyor Kâhin cevapların birinde. Bu bakımdan dilediğiniz kadar soru sormakta ve kitabın öngörüsüne başvurmakta sakınca yok. Sadece aynı soruyu aynı gün sormamaya dikkat edin.

Basım Yılı2023
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı104
YazarCornelius Agrippa
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...