HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

İyi Tarot

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Pozitif psikoloji ve kişisel dönüşüme dayanan bu muhteşem destede klasik tarot, modern bir dokunuş kazanıyor. Takımlar dört elementtir - Hava, Su, Toprak, Ateş - ve 78 kart, kendimizde veya dünyada karşılaşabileceğimiz insan deneyiminin arketipik yönleri olarak okunmaktadır. Çoğu destenin aksine, kartların mesajları tahminler ya da uyarılar değil, "şimdi" deki pozitif olumlamalar olduğundan, enerjilerini hemen ve kişisel olarak bütünleştirebilirsiniz.
İyi Tarot özellikle kaybolmuş hissettiğinizde, yaptığınız seçimlerden endişe duyduğunuzda veya koşullarınız hakkında daha fazla anlayış aradığınızda yardımcı olmaktadır. Bu deste gerçeğin birçok şeklini tanımak ve gölgeye eşlik eden ışığı görmekle ilgilidir, böylelikle ışığın parlaklığını artırmasına yardımcı olabileceksiniz.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı152
YazarColette Baron - Reid
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...