HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

İşte Bu Benim Hikayem

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Kendi kuşağım olan “X” kuşağının tüm özelliklerini göreceğiniz bu kitapta, “Y” kuşağının da bize bıraktığı mirası sonuna kadar iyisiyle kötüsüyle yaşamış bir kişi olarak, yarım yüzyıllık geçmişimde; dün bugünü, bugün de yarını kovalarken, arada kalan günlerde de yaşadığım gerçek hikâyeleri anlatmaya çalıştım. Okurken kendinizden de bir şeyler bulabileceğinizi umut ediyorum. Geçmişi yâd ederken, geleceğe de bir şeyler bırakabilmeyi, bazı konulara ışık tutabilmeyi, kısacası bildiklerimi bütün insanlıkla paylaşmayı hedefledim. İlikle düğme gibi kenetlenmiş bir hayatın ayrılmaz konu başlıklarında yer alan bizi anlattım.
İnsanın en güzel hikâyesi, hatırası, giderken geride bıraktıkları kadar imiş… Bu duygu ve düşüncelerle saygı, sevgi, sağlık ve mutluluk dolu günlerde, iyi okumalar dilerim.
Okumazsan merak ettiklerini öğrenemezsin!

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı320
YazarEkrem Yağcı
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...