HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Işığın Büyüsü (Sihrin Tonları - 3)

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

IŞIĞIN BÜYÜSÜ
SİHRİN TONLARI - 3

V.E. SCHWAB’IN NEW YORK TIMES ÇOKSATANI SİHRİN TONLARI ÜÇLEMESİNİN BU HEYECAN DOLU SON KİTABINDA, SEVİLEN KAHRAMANLARIN VE KARANLIK DÜŞMANLARIN KADERİNE TANIK OLUN. 

Karanlık, Maresh İmparatorluğu’nu kasıp kavururken, dört Londra arasındaki, bir zamanların istikrarsız güç dengesi kırılma noktasına gelmiştir. 
Bir zamanlar hayatta kalan son Antari olduğu varsayılan Kell, yaşanan trajedinin ardından çatışan sadakatlerin baskısı altında bocalamaya başlar. Geçmişte herhangi bir hırsız olan –ama asla sıradan olmayan– Lila Bard, bir dizi sihir sınavından sağ kurtulmuş ve kendini geliştirmiştir. Ama şimdi, onu tüketmeden önce sihri kontrol etmeyi öğrenmesi gerekmektedir. 
Taht üzerinde hak iddia etmek için geri dönen eski düşmana karşı savaş sürerken, düşmüş bir kahraman, çürümekte olan bir dünyayı kurtarmaya çalışır. Bu arada Gece Kulesi adlı geminin gözden düşmüş kaptanı Alucard Emery ile Antariler, imkânsızı başarmak için zamana karşı bir yarışa girişir. 


“Kusursuz bir anlatım... Kitabın acı tatlı sonu, destan kavramını yeniden tanımlayan, fantastik ve duygusal açıdan zengin bu seri için son derece uygun.” 
Publishers Weekly 

“Çaresizce yapılan hamleler, büyülü savaşlar ve anlamlı fedakârlıklar bu kitabı heyecan verici bir okuma haline getiriyor.” 
Kirkus Reviews 

“Macera sizi çağırıyor ve Schwab’ın zekice, heyecan verici hikâyesi ilginizi sonuna kadar canlı tutuyor. Hatta kitabı bitirdikten sonra bile.” 
Shelf Awareness for Readers 

“Artık seri tamamlandığına göre, bu serideki kitapların son on yılın en iyi fantastik kurgularından olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.” 
Starburst Magazine


V.E. SCHWAB, beğenilen romanı Addie LaRue’nün Görünmez Hayatı, Sihrin Tonları ile Arşiv serileri ve Vahşi dâhil olmak üzere pek çok kitabın New York Times çoksatan yazarıdır. Çalışmaları eleştirmenlerin beğenisini kazandı; New York Times, Entertainment Weekly, Washington Post ve daha birçok yayın organında yer aldı, bir düzineden fazla dile çevrildi ve televizyon ile film hakları satıldı. Schwab, Paris’in sokaklarında ya da İngiltere’nin tepelerinde dolaşmadığı zamanlarda İskoçya’nın Edinburgh kentinde yaşıyor ve genellikle bir kafenin köşesinde oturup canavarları hayal ediyor. 

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı704
YazarV. E. Schwab
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...