HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

I. Açlık Savaşı

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sıradan insanların “ekmek parası gayesi”, sıradan olmayanların servetine katkı sunarken milyonlarca yıllık evrenin dönüşümüne insan etkisi bu kadar zarar vermiş olabilir mi? Birileri “öleceğiz pazarına tezgâh açıp” ölümsüzlük marketing’inden besleniyor. İklim felaketi kapitalist sistemin yeni bir pazarlama alanı mı yoksa insanlığın yüzkarası mı? İklim inkârcıları komplonun arka bahçesine dükkân açtılar. Kara Cuma “Black Friday”, “para bizde, sizde ne var” kıvamında. Ruhumuz promosyona düşmüş, kapitalist dünyanın ağzının tadı çoktan bozuldu, mevzular çok derin.

Elma Yayınevi yeni kitabı I. Açlık Savaşı ile buluşuyor okurlarıyla. Bu kitapta, geçmişten günümüze tarım tarihinin, iklim değişimlerinin insan medeniyetini nasıl etkilediği, uygarlığın hangi ikiyüzlülüklerinin tarımı zora soktuğu, insan türünün yaşananlara etkisi anlatılıyor. Tarım ve beslenme ilişkisinin çirkin yüzü, romantiklerin iyi niyetli yanlışlıkları, iyi niyetlilerin çabası hepsi genel kültür düzeyinde bir tarım ve medeniyet tarihi silsilesiyle sizlerle buluşacak. Kişisel deneyimler, olaylar, örnekler, saptamalar, analizler tarımın geleceği için ışık tutacak. Tarıma yatırım yapmak isteyenler, tarımdan nemalananlar, tarım kariyerine yeşil ışık yakanlar hepsi ve daha fazlası bu kitabın hem konusu hem de muhatabı. 

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı248
YazarMine Ataman
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...