HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Hukuka Giriş

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Bu kitap İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencilerine hukuka ilişkin genel nitelikteki kavram ve bilgileri sunmayı ve gelecekte çeşitli hukuk dersleri alacaklar için temel hukuki kavram ve bilgilerin oluşturulması bakımından asgari işlevsel bilgilerin verilmesini hedeflemektedir.

Kitap, temel kavram ve bilgileri içerdiği düşünülen dokuz bölümden ibarettir. Bu baskı da esas itibarıyla önceki baskının gözden geçirilerek bazı kısımlarının değiştirilmiş ve eklenmiş halidir.

07.11.1982 tarihli 2709 sayılı Türkiye Cumhuriyeti Anayasasında (1982 Anayasası), 16 Nisan 2017 tarihinde yapılan halk oylamasıyla 18 maddeden ibaret 6771 sayılı kanunla önemli ve değişiklikler yapılmıştır. Değişikliklere kitabın sonunda ek olarak yer verilmiştir. Yürürlükteki değişiklikler dikkate alınmakla birlikte, değişikliklerin bazılarının daha sonra yürürlüğe girecek olması nedeniyle kitap metninde dikkate alınmamıştır.

Basım Yılı2017
Baskı Sayısı10
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı258
YazarDoğan Şenyüz , İ. Yılmaz Aslan
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...