HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Hissedar

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

“BORSACI DEĞİL HİSSEDAR OLUN!”

Ekonomik kalkınmadan halkın pay alması ancak yatırımcı olunması ile mümkündür. “Hissedar” olmanın, bilinçli yatırımcı olmanın idrak edilmesi ümidiyle, Sadettin Doğanyiğit Üstada bu yolda kalemini harcadığı için sonsuz teşekkürler.  
Arif Ünver, SPYD Kurucu Başkanı, Borsa Yatırımcısı, Kitle Fonlama Şirketinin CEO’su 

Ülkemize hukuk alanında hizmet edip önemli görevlerde bulunurken bir yandan da zaman bulup gerçek yatırımcı olabilmek zordur. Sadettin Kardeşimiz böylesi bir yolculuğun sonunda gerçekten başarılı bir çalışmaya imza atmış. Finansal okuryazarlık adına bu önemli eseri çok kıymetli buluyorum. Yatırımcılara rehber olsun.
Cüneyt Paksoy, Sermaye Piyasaları, Stratejist 

Sadettin Doğanyiğit bugüne kadar Sermaye Piyasalarında neredeyse hiç ele alınmayan bir konuyu olgunlaştırıyor. Hissedar olmanın gerçek anlamı üzerinde yılların ihmali ile oluşan, gözden kaçan tozu alıyor. Yetinmiyor, o manayı hak ettiği yere taşıyor. Sermaye Piyasalarında tasarruf sahiplerinin hissedar olduklarını anladıklarında sistemin ülkeye ne tür katkılar sunabileceğini anlatıyor. 
Prof. Dr. Fatih Temizel, Finans ve Sermaye Piyasaları Öğretim Üyesi 
Anadolu Üniversitesi Rektör Yardımcısı 

Sadettin Doğanyiğit, oldukça karmaşık olan iktisadi terminolojiyi basite indirgeyerek anlaşılabilir sade bir dil ve üslupla okuyucusuna aktarıyor. Bugün BİST’te işlem yapan yatırımcıların çok önemli bir kısmının birincil yetkinlik açığının “finansal okuryazarlık” olduğu gerçeğinden hareketle, bu eseri okuyan yatırımcılarda ne tür olumlu davranış değişiklikleri yaşanacağını şimdiden görmekteyim.
Prof. Dr. Levent Şahin, İstanbul Üniversitesi Rektör Yardımcısı,  İktisatçı, AUZEF Dekanı 

Sermaye Piyasalarını merak eden; hisse almayı satmayı bilmeyen, borsadan korkan, yıllarca borsadan zarar etmiş insanları dinlemiş ve bu yüzden borsadan çekinenler için çok güzel bir rehber olmuş “Hissedar”. Benim gibi uzun yıllardır bu piyasada olanlara güzel hatırlatmaların olduğu bir kaynak olmuş “Hissedar”. 
Taner Genek, Borsa Yatırımcısı, İş İnsanı

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı120
YazarSadettin Doğanyiğit
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...