HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Hidayet Yıldızları Hazreti Sa'd Bin Ebi Vakkas

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sahabiler Resulullah’ın örnek hayatını gördüler. Bu sayede kıyamete dek insanlığı kuşatacak olan bu hayatın muhitinde yetişerek o yüksek örneğin nasıl yaşandığına şahit oldular. Nitekim onlar onun söz, fiil ve davranışlarını sonraki nesillere aktarmada öncülük etmişlerdir ki bunun kıymetini takdir edebilmek kolay iş değildir. İşin gerçeği, sahabe arasında fazilet bakımından farklılıklar olduğu gibi ilmî bakımdan da hepsi aynı seviyede değildir. Ancak Sa’d bin Ebi Vakkas’ın onlar arasında çok farklı olduğu ve diğerlerine tam olarak benzemeyen tarafları vardır. İşte bu kitapta onun bu yönlerini bulacaksınız.
*
Hidayet Yıldızları serimiz, Resulullah’a (sav) en yakın olan sahabileri daha iyi tanımak, karşılaştıkları sorunlarla nasıl mücadele verdiklerini öğrenmek ve onların hususi özelliklerinden hayatımızı aydınlatacak örnekler çıkarmak üzere hazırlandı. 

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı152
YazarEbubekir Subaşı
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...