HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Hiç Kötülük Görmemiş Gibi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Hiç Kötülük Görmemiş Gibi, yaşamın görünenden daha yoğun, hissettiğimizden daha derin, kavrayışımızdan daha uzak olduğunu kanıtlar nitelikteki öykülerle karşılaşıyor bizi. Görünenin üstündeki örtüyü aniden çekerek bizi çıplak bir gerçeklikle yüz yüze getirirken; okuru da bu saf gerçeklik karşısında bazen eli kolu bağlı, bazense şaşkınlık içinde bırakıyor. Hem bir ilk kitabın gizemini hem de üzerinde yıllarca düşünülmüş bir eserin yoğunluğunu taşırken; okuma hazzını damağınızda bırakıyor.

“Yalnızlık akşamüzerleri hissedilir, alacakaranlık basarken, hafif bir ateş gibi sarar insanı. Kâh cilveli kâh hırçın, kendi kendine konuşmaya, kendinle dolmaya başlarsın. Zamanla kendi kendinin can dostu olursun. Bir kere yalnız olunca insan geri dönüş yoktur. Artık en rahatsız edici anlar yalnız olmadığın anlar olur; bir an önce yanında kimler varsa çekip gitmelerini ve kendinle baş başa kalmayı arzu eder olursun. Sonra iç sesin başlar çalışmaya, sen de aynı yüzün birbirine sevdalı iki gözü gibi ruh ve can olarak kenetlenirsin.”

Basım Yılı2022
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı112
YazarZümrüt Alp
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...