HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Hayatım ve İşim

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Heny Ford (1863-1947)
Amerikalı sanayici, iş patronu, Ford Motor Company´nin kurucusu ve seri üretimin montaj hattı tekniğinin baş geliştiricisiydi. Orta sınıf Amerikalıların alabileceği ilk otomobili yaparak, otomobili pahalı bir meraktan 20. yüzyılın manzarasını derinden etkileyen erişilebilir bir ulaşım aracına dönüştürdü. Her ne kadar "Hayatım ve İşim" başlığı, kitabın Henry Ford´un otobiyografisi olduğunu düşündürse de, aslında, dünyanın en büyük sanayicilerinden, iş adamlarından, girişimcilerinden ve vizyonerlerinden birinin yazdığı bir işletme felsefesi el kitabıdır.
Bu eser, Henry Ford´un iş ve yaşam felsefesine dair olağanüstü bir içgörü sunarak, okuyucuları, iş dünyasında başarıya giden yolda dürüstlüğün, yenilikçiliğin ve insan odaklı yaklaşımın önemini yeniden değerlendirmeye davet ediyor. Ford, çalışmanın ve üretimin sadece ekonomik değil, aynı zamanda ahlaki bir temele sahip olduğunu savunuyor ve bu ilkelere dayanarak inşa edilen bir toplumun, herkes için daha adil ve refah bir yaşam sunabileceğine inanıyor.
Dorlion Yayınları olarak 1922 yılında yayınlanan bu değerli çalışmayı, Türkçeye ilk kez çevirerek okurlarımızla buluşturmaktan mutluyuz.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı288
YazarHenry Ford
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...