HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Hatırladığım Kadarıyla Hatırladığım Şekliyle Hayatım

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Cüneyt Ülsever’i nasıl bilirsiniz?

Gazeteci olarak tanımlayabiliriz onu. Akademik geçmişini bilenlerse ekonomist veya insan kaynakları uzmanı olarak tanımlayacaktır. Son yıllarda kaleme aldığı romanlarının takipçileri polisiye yazarı olarak adlandırabilir. Bir dönem ardı ardına açılan bankaların yönetim kadrosunda da bulunmuştur, Türkiye’nin ilk özel televizyon kanalı Star 1’in kuruluşunda da yer almıştır. Dönemin ANAP’ında milletvekili adayı olmuş, aktif siyasetin içinde de yer almıştır. Deyim yerindeyse, dönemin Türkiye’sinde “her masada” karşımıza çıkar Cüneyt Ülsever. Haliyle hayatına dair söyledikleri sadece kendi hikâyesinden ibaret değil, Türkiye’nin yakın tarihini ve o yılların aktörlerini de içeriyor.

Hatırladığım Kadarıyla Hatırladığım Şekliyle Hayatım adlı anılar kitabında Ülsever, doğduğu günden bugüne hayatını kaleme alıyor. Türkiye’nin yetiştirdiği parlak akademisyenlerden birbirinden güçlü medya patronlarına, ülkenin kader çizgisini değiştiren politikacılardan birlikte mesai yaptığı gazetecilere kadar 32 kısım tekmili birden bu kitapta. İyilere hakkını teslim ederken kötülere lafını esirgemiyor, başlığını bildiğimiz ama devamını merak ettiğimiz meseleleri de masaya yatırıyor.

Hatırladığım Kadarıyla Hatırladığım Şekliyle Hayatım kitabında Cüneyt Ülsever bütün samimiyetiyle okuruna içini döküyor.

 

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı496
YazarCüneyt Ülsever
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...