HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Güncel Hukuk Yazıları Kent – İnternet – İklim

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Yirmi yıla yakın bir süredir; hukuk alanında çok sayıda kitap, makale, bildiri, haber yorumu ve söyleşileri bulunan yazarın hukuki deneyiminin, kendisine gelen soruların ve sorunların çözümünde elde ettiği bilgi birikiminin bir özeti olarak oluşturduğu bu eser, güncel konularının hukuki yönüne dikkat çekmek için kaleme alınmıştır.

Kent, internet ve iklim meseleleri üzerine yazılardan oluşan kitapta konular anlatılırken, yazım dilinin ağır olmamasına özellikle dikkat edilmiş, kitapta bulunan tüm yazılar dil ve yazım konusunda uzmanlarca da gözden geçirilerek, herkes tarafından rahatlıkla anlaşılması amaçlanmıştır.

Eserde; artık her an hayatımızın içinde olan kent konseyleri, metaverse, blockchain, uzay hukuku, iklim değişikliği, grafiti, sosyal medya, yapay zekâ, robot yargıçlar, dijital mağduriyet, itibar suikastı, avatar, X (Twitter), Facebook, trend topic, manipülasyon, dezenformasyon, hukukun dijitalleşmesi, NFT, yalan haber, internet medyası, sanal habercilik, iletişim platformları, içerik sağlayıcı vb. konulara yer verilmiştir.
Yeni baskısında genişletilen kitap; konulara ilişkin kesin bir hüküm ve yargı vermekten ziyade, hukuki açıdan okuyucuya konuyu izah etmeyi ve farklı bir bakış açısıyla bakmayı amaçlamaktadır.
Boyut13x19 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı232
YazarCüneyd Altıparmak
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...