HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Gülümser’in Kırmızı Şalı

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Tenzile Güler:

1946 yılında Bursa'nın İznik İlçesi, Çakırca köyünde doğdu. Kız Enstitüsü Dikiş Nakış Bölümü mezunudur. 1968 'den bu yana Almanya'da işçi olarak bulunmaktadır. Almanya'da Huzurevi Hemşiresi olarak çalışmaktadır.

Yazar bu kitabında modern bir “Ferhat ile Şirin” öyküsünü kaleme almıştır. Benzerlerinden tek farkı ise bu öykünün gerçekten yaşanmış olmasıdır. İlkokul çağlarında iki arkadaş birbirlerinden uzağa düşerler . Tek bir haber, tek bir selam almamacasına... Yine de yıllarca verdikleri söze sadık kalırlar.

Aradan yıllar geçer. Ali kaymakam ve Terzi Gülümser tekrar karşılaştıklarında sevdalarının devam ettiğini görürler. Tüm köyün onayıyla evlenirler. Birinin Alevi diğerinin Sünni olması ise, hiç kimsenin umrunda bile değildir. Onların sadakat ve dürüstlükleri, bu naif aşk öyküsü sizleri de etkileyecektir, umarız.

Basım Yılı2005
Baskı Sayısı3
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı188
YazarTenzile Güler
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...