HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Girişimcilik, Stratejik Farkındalık ve<br />İnovasyon 250&#39;den Fazla Marka/Şirket Vakası ¦ Şirketler için Değer Analizi Özgün İnovasyon Vakaları

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Girişimcilik, Stratejik Farkındalık ve İnovasyon başlıklı kitap, okuması kolay, özgün örneklerce zengin ve bir girişimcinin ihtiyaç duyacağı yaklaşım ve metotları tanıyabilmesi amacıyla yazılmıştır. Kitapta, girişimcinin ilk adımlarını atarken nasıl bir zihniyet içinde olması gerektiğine odaklanmıştır. Bu sebeple birçok girişimcilik kitabından yer alan genel işletme yönetimi kavramlarından ziyade işletmenin kuruluş öncesi ve kuruluş aşamasında ihtiyaç duyacağı konular yoğunluktadır.

İçinde bulunduğumuz çağda iş dünyasında başarılı olmak çok zordur. Çevresinde olanları doğru anlayıp, doğru yorumlayabilenler başarıya ulaşacaktır. Bu sebeple iş dünyasına dönük stratejik farkındalık kavramı öne çıkmaktadır. Okuyucunun stratejik farkındalığını arttırmak için iş dünyası dinamiklerinin ve birçok büyük markanın kuruluş hikâyesinin anlatıldığı çoğu özgün 250'den fazla girişimcilik fikri, firma ve marka örneğine yer verilmiştir.

Girişimcilikle aktif olarak ilgilenmeseniz bile, iş dünyasının tarihi, bugünü ve geleceğine pencere aralayan bu kitap tüm KOBİ sahiplerinin, profesyonel yöneticilerin ve bölüm gözetmeksizin üniversite öğrencilerinin iş yaşantısı için ilham alıp, yararlanabileceği bir başucu kaynağı niteliği taşımaktadır.
Boyut13x19 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı304
YazarMurat Unanoğlu
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...