HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Frekanslarla Şifa

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Bu çalışma büyük bir zamana mal olan yaklaşık altı senelik bir test-deney sonucu ulaşılan frekanslar listesinden oluşuyor. Çalışmalarımız da devam etmektedir. Hastalıklar ile ilgili olan kısımları genel bilgidir ve anonim olsa da kitaptaki derleme bize ait olduğundan alıntı yapma özel izinlere tabidir. Gerek teknoloji ve gerek sağlık alanında ulaşılan noktalar bundan sonra farklılık gösterebilir. Sürekli hem üzerinde çalışılıyor hem hızlı bir şekilde gelişme gösteriyor. Buna bağlı olarak ilerleyen yıllarda bu gelişmelere sadık kalınarak kitapta yeni düzenlemeler yapılabilir.
Frekanslar ile alakalı olarak ön söz kısmında konuşmak yersiz olur detaylar kitabın içeriğinde mevcuttur. Fakat frekanslar da zaten yeni bir teknoloji olduğundan sürekli gelişim göstermektedir.
Yorumları ve eleştirileri yayın evi üzerinden bana iletirseniz muhakkak değerlendirmeye alırım.

Basım Yılı2023
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı396
YazarEngin Gezici
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...