HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Filistin’de Osmanlı ile Savaşan İngiliz Makinalı Tüfek Bölüğü - 1917

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Yüzyılın en büyük çatışmalarından birinde, kumların altında unutulmuş bir hikâye yatıyor. "Filistin'de Osmanlı ile Savaşan İngiliz Makineli Tüfek Bölüğü," Birinci Dünya Savaşı'nın Ortadoğu cephesinde, zamanın en ölümcül silahlarından birini yöneten İngiliz askerlerin unutulmaz anılarını gün yüzüne çıkarıyor.1917 yılında kurulan 20. Makineli Tüfek Filosu, sadece bir ay içinde çöllerin sıcağında, Osmanlı'nın askerleriyle yüzleşmek üzere yola çıktı. Yetersiz eğitim, sıtma ve yetersiz ikmal ile mücadele ederken savaşın kaderini nasıl etkilediler?

Bu kitap, kişisel mektuplar, günlükler ve askeri kayıtlar kullanılarak bu bölüğün hikayesini detaylarıyla yeniden canlandırıyor. Karşılaştıkları zorluklar ve kazandıkları zaferler, savaş tarihinde nadiren anlatılan bir öyküsü sunuyor. Kahramanların gözünden savaşı, stratejiyi ve hayatta kalma mücadelesini keşfedin. "Filistin'de Osmanlı ile Savaşan İngiliz Makineli Tüfek Bölüğü" sizi bir asır öncesine götürerek kum fırtınaları, gürleyen makineli tüfekler ve insan ruhunun sınırlarını zorlayan bir maceraya davet ediyor.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı128
YazarKolektif
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...