HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Erken Öğrenme Seti 48+

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Uçanbalık 48+ Erken Öğrenme Seti yenilendi!
  
Uçanbalık 48+ Erken Öğrenme Seti, 2023-2024 eğitim öğretim yılını yenilenen içeriği, ve tasarımıyla karşılıyor. 6 fasikül, 5 eğitim kitabı ve 4 diğer eğitim materyali olmak üzere toplam 15 parçadan oluşan set, asetat grid ile hareketlenen eğlenceli sayfalar ve yüzlerce çıkartma ile dikkat çekiyor. 

48+ Erken Öğrenme Seti, Millî Eğitim Bakanlığı Öğretim Programı'nda yer alan kavram ve kazanımların yanı sıra Reggio Emilia, PYP gibi ulusal ve uluslararası yaklaşımları ve beyin temelli öğrenme etkinliklerini, 21. yüzyıl becerileri ile harmanlıyor. 

48+ ay seviyesinin tüm gelişim alanlarına uygun kavram ve konuları, kolaydan zora, basitten karmaşığa ilerleyen içerikler, çocukların tek başlarına yapabilecekleri etkinlikler ve soyut kavramları somutlaştırmayı sağlayan alıştırmalarla işleyen set, çocukları bulmaya, keşfetmeye ve öğrenmeye yüreklendiriyor.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı15
YazarKolektif
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...