HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Elektronik Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sigarayı bırakayım derken kendinizi elektronik sigaraya veya başka bir nikotin ürününe bağımlı mı buldunuz? Bar ve restoranların dışında elektronik sigara içmek için soğukta beklemek zorunda mı kalıyorsunuz? Arkadaşlarınızı, ailenizi ve hatta yabancıları elektronik sigaranızın dumanıyla rahatsız mı ediyorsunuz?
Allen Carr’ın Easyway yöntemi, irade gücü gerektirmeden sizi elektronik sigara veya herhangi bir nikotin ürününün pençesinden kurtarabilir.
Üstelik hiçbir tatsız yoksunluk ya da aşerme yaşamanıza gerek kalmadan!

JUUL, IQOS, tek kullanımlık ürünler, kartuşlar veya diğer nikotin ürünlerinden nasıl kurtulacağınızı gösteren bu olağanüstü başarılı yöntemde: 

• Sizi içmeye iten psikolojik ihtiyacınızı bu kitapla bitirmeyi öğrenene kadar,
kitabı okurken elektronik sigarayı içmeye devam edebileceksiniz.
Ancak psikolojik ihtiyacınız tamamen ortadan kalkacak
• Anksiyete, depresyon veya diğer nahoş yoksunluk belirtileri yaşamadan bırakacaksınız • Nikotin bagımlılığından kilo almadan kurtulacaksınız • Son nikotin dozunuzu bitirdiğiniz andan itibaren kendinizi özgür ve cesur hissedeceksiniz

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı288
YazarKolektif
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...