HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Düğünüm

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Pierre Loti (1850-1923) Fransız asker, yazar ve gezgin.
Pierre Loti´nin gençlik anılarından oluşan bu kitap, egzotik kültürlerin ve duygusal çatışmaların eşsiz bir karışımını sunar. Loti, Avrupa´nın soğuk kış günlerinin aksine, Tahiti´nin büyüleyici ve sıcak atmosferini okuyuculara sunuyor. Bu kapsamlı anlatı, Rarahu adlı genç bir Polinezyalı kızın hikâyesiyle iç içe geçer. Annesi tarafından Tahiti´ye gönderilen ve orada büyüyen Rarahu, Polinezya´nın kültürel zenginliklerini ve geleneklerini temsil eder. Roman, Rarahu´nun ve Loti´nin yollarının kesişmesiyle romantik ve trajik bir hâl alır.
"Düğünüm", bir yandan Pasifik´in uzak adalarının doğal güzelliklerini ve kültürel zenginliklerini betimlerken, diğer yandan da modernizasyonun ve emperyalizmin bu topraklar üzerindeki etkilerini ele alıyor. Loti kendi hayal kırıklıkları ve duygusal çatışmaları üzerinden ilerlerken, okuyucuya hem görsel hem de duygusal bir yolculuk sunuyor. Bu roman, kültürler arası ilişkiler, kimlik arayışı ve evrensel insan deneyimi üzerine düşünmeye davet ediyor.
Dorlion Yayınları olarak Pierre Loti’nin ilk defa orijinal baskısından Türkçeye çevrilerek, yayımlanmamış bu değerli çalışmasını okurlarımızla buluşturmaktan mutluyuz.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı160
YazarPierre Loti
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...