HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Doğal Afetler ve Deprem

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Değerli dostlarım bu kitabıma başlarken herkese sıhhatli afiyetli günler dilerim. Değerli okurlarım bu yazdığım kitabımla bazı doğa olaylarının nasıl oluştuğunu, sellerin, depremlerin, toprak kaymasının doğal yangınların nasıl oluştuğunu bilimsel olarak anlatmaya çalışacağım.
Geçtiğimiz Şubat ayında yaşadığımız depremin acıları hala içimizde bir kor gibi yanmaktadır. Bu depremlerin bu afetlerin nasıl ve kimler tarafından yapıldığını geniş bir şekilde anlatacağım. Bunun yanında insanların nasıl kandırıldığının, bütün yükün Tanrının üzerine yüklendiğinin farkındayım. Bunları sizlere geniş bir şekilde anlatmaya çalışacağım. Yazarken bazen kendi kendimi sorguluyorum, acaba doğru bir şey mi yapıyorum, bazen çelişkide kalıyorum. Dostlarım yaşadığım sürece yazmaya devam edeceğim, bildiğim konuları sizlerle paylaşacağım. Bilmediğim konuları da araştırıp bulup önce kendi mantığından süzüp en doğrusunu sizler için yazacağım. Keşke imkanım olsaydı uzaya çıkıp sizler için araştırma yapsaydım. Şimdilik yalnız internetin nimetlerinden faydalanıyoruz, ama bu da benim için yeterli. Yaşadığımız toplumun %80’i okuma alışkanlığı olmayan bir toplum için çok bile. Değerli dostlarım olan olayları, depremi, yangını, sel felaketini ve buna benzer doğal afetleri kadere, Tanrıya bağlamak doğru bir şey değildir, bu en kolayıdır, bunların nedenlerini araştıralım. Örneğin şu deprem olayını, neden ve kimlerin yaptığını, biraz zaman geçsin bunlar da açığa çıkacaktır. Bu kitabımda bu gibi ve buna benzer olaylardan bahsedeceğim, bunların mantığa uygun olup olmadığına sizler karar verin. Burada önsözümü noktalayıp kitabıma başlıyorum.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı122
YazarSeyfiddin Keleş
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...