HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Deneysel ve Fantastik Öyküler

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Bütün dünyada, modernist romanın bir klasiği sayılan Zeno’nun Bilinci ile tanınan Italo Svevo, Deneysel ve Fantastik Öyküler’de en az romanları kadar enteresan bir kurmaca evren inşa ediyor. Il Racconti’nin ikinci bölümünden alınan altı öyküden oluşan kitap, kimi zaman ikiyüzlü, art niyetli kimi zaman samimi, sıcak halleriyle insan ruhunun karmaşık doğasına ilişkin derin bir algılayış barındırıyor.

İnsan ilişkilerini, kahramanlarının iç mücadelesini, gündelik yaşama dair ayrıntıları, sıradanlığın büyüleyiciliğini gün yüzüne çıkaran öyküler, içe dönük ve çarpıcı diliyle dikkat çekiyor. İroni ve fantastiğin gündelik hayatla buluştuğu öyküler, zehrini dişinde biriktiren ve bundan haberi bile olmayan yılan gibi okuyucunun etrafında kıvrılıp dönüyor.

20. yüzyıl İtalyan edebiyatına yön veren yazar, bu kitaptaki öyküleriyle bizlere, bilindik Svevo evreninin bir başka suretini sunuyor.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı96
YazarItalo Svevo
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...