HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Çingene Büyücülüğü ve Falcılığı

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

"Charles Godfrey Leland'ın 'Çingene Büyücülüğü ve Falcılığı', gizemli ve eski bir dünyanın kapılarını aralıyor. Bu derinlemesine inceleme, Çingene kültürünün büyü ve falcılık yönlerine ışık tutuyor ve okuyucuyu büyüleyici bir tarihsel yolculuğa çıkarıyor. Leland, Çingene büyüsünün çeşitli yönlerini, büyü örnekleri, anekdotlar ve masallarla zenginleştiriyor, bu eski sanatın gizemlerini ve güzelliklerini gözler önüne seriyor. Kitap, Çingene toplumunun cadılık, şamanizm ve büyücülüğün kökenlerine dair detaylı bir bakış sunuyor. İnsanları ve hayvanları iyileştirmek için kullanılan tılsımlar ve büyüler, Çingene büyüsünün etkileyici yönlerinden sadece birkaçı. Çocukların iyileştirilmesi, şeytan çıkarma ritüelleri ve eski İtalyan sırlarına kadar uzanan geniş bir yelpazede inceleniyor.
Leland, ayrıca hamilelikle ilgili tılsımlar, aşk büyüleri ve çalınan malların geri alınması gibi konuları da ele alıyor. Güney Slavonya'daki cadı ilmi, cadılar ve peri masalları üzerine çarpıcı bilgiler sunuyor. Çingene büyüsünün geliştirilmesi ve falcılık ilkeleri, kitabın en çekici bölümlerinden. 'Çingene Büyücülüğü ve Falcılığı', okuyucuyu, bu gizemli sanatın derinliklerine ve Çingene kültürünün büyülü dünyasına davet ediyor.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı312
YazarCharles Godfrey Leland
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...