HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Bırakma Bu Hayalleri

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

İçimizde saklı olan hazine, hediye çok kıymetli! işte ben size bu sırrın basite indirgenmiş haliyle anlatıyorum. Diyorum ki, sana yerleştirilen o hazineyi ve hediyeyi bul ve kabul et!
Bu sırrı çözer, hediyeni alırsan çok uzun yollardan gitmene gerek kalmayacak. Tabi ki tekâmülünde olanı yaşayacaksın, bunun önüne geçilmez. Ama bu öyle bir şey ki, kaderinde varsa o hazinede seni bulacak.
Bu yolculukta senin tıpkı kartallar gibi bir karar vermen gerekir. Daha bolluk içerisinde, daha bereketli, daha güzel, daha enerjik, daha mutlu, daha başarılı yaşamak senin elinde! Düşüncelerini değiştir, hayatın değişsin!
Bu kitabın size fayda ve şifa getirmesi niyetiyle yazdım. Umarım hayal ettiğim gibi hayatınıza dokunuşlar yapabilirim. Pratik uygulamalar da ekledim. Minik adımlarla başlayıp değişimi sağlayabilirsiniz.
Hayallerinize kavuşamayacağınızı düşünürseniz KAVUŞAMAYACAKSINIZ. Fakat hayallerinize kavuşacağınızı düşünürseniz de KAVUŞACAKSINIZ.
Size bunun imkânsız olduğunu söyleyecekler, size "BIRAK BU HAYALLERİ" diyecekler. Peki, siz inanacak mısınız?
Hayal etmekten, çabalamaktan ve gerçekleştirmekten korkmayın, yılmayın ve pes etmeyin. Engeller hep var olacak ama biz o engellerden daha güçlüyüz.
Herkesin hikâyesinde bir baht dönüşü vardır. Yeter ki istemeyi, hayal etmeyi, çabalamayı en önemlisi de dua etmeyi unutma.
Sana yüksek sesle hayallerini bırakmanı söyleyenler, imkansızlıklarını yüzüne vuranlara karşın sen elif gibi dimdik ol!
Sakın BIRAK MA BU HAYALLERİ!

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı216
YazarEmel Baykara
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...