HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Bir Girişimcilik Hikayesi: Umut Oran ve Domino’nun İlk 25 Yılı

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Futbola tutkun bir gencin zorluklarla mücadele ederek kurduğu, 25 yılı geride bırakan bir şirketin hikâyesi...

Futbola olan ilgisinden de anlaşılabileceği gibi Umut Oran, bir takım üyesi olmanın sorumluluklarını başarıyla yerine getiren bir girişimci. Birliğin ve beraberliğin önemini vurgulayan ve elde ettiği başarıları bu kavramlara dayandıran Umut Oran, önce kurduğu şirketi, ardından sosyal ve siyasal hayatını tıpkı bir teknik direktör gibi yönlendirmiştir.

Aktif olarak STK’larda, kurum ve kuruluşlarda görev almaktan kaçınmamış; Türkiye’deki gelir adaletsizliği, işsizlik gibi sorunlarla da mücadele etmiştir. En iyi dostu olan köpeği Oscar’a olan bağlılığıyla Umut Oran, Çevre ve Sokak Hayvanları Derneği’nden ödül almış ve çevreye yönelik duyarlılığıyla Domino’nun Asya ve Avrupa’nın yeşil fabrikası unvanına sahip olmasını sağlamıştır. Domino Tekstil Umut Oran’ın başarılarının yansıması olarak tam 25 yıldır varlığını sürdürmektedir. Bu başarının arkasında ise tam bir takım çalışmasının mevcut olduğunu söylemek doğru olur.

Domino ve Umut Oran’ın hikâyesini ele alan bu kitap,genç girişimcilere rehber olacak...

Basım Yılı2019
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı114
YazarMurat Koraltürk
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...