HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Beş Çember Kitabı: Savaş Sanatı ve Liderlik Üzerine

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

“Bugün dünkü kendini yenersen, yarın acemileri, ertesi gün ustaları yeneceksin.”

Hayatı boyunca altmıştan fazla düellodan zaferle çıkmış bir samuray olan ünlü kılıç ustası Miyamoto Musaşi, aynı zamanda sanat tarihine malolmuş eserleriyle çok yönlü bir sanatçı ve düşünür. “Toprak”, “Su”, “Ateş”, “Rüzgâr” ve “Boşluk” kitaplarından oluşan, Harvard Business School dâhil birçok okulda ders kitabı olarak okutulan, Erdal Küçükyalçın’ın ek metinlerle zenginleştirdiği Beş Çember Kitabı ise Musaşi’nin en önemli eseri.

Musaşi’nin savaş, liderlik ve mücadele üzerine düşüncelerini ve yenilmezlik sırlarını anlattığı, Japonya’da dört yüz yıl sonra bile hâlâ en çok okunan kitaplardan olan bu eser, yalnızca bir kılıç tekniği ve savaş taktikleri kitabı olmakla kalmıyor, tüm mesleklerde uygulanabilecek stratejileri ve yöntemleri inceleyerek her mücadeleden başarıyla çıkabilmenin yol haritasını da çiziyor.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı216
YazarMiyamoto Musaşi
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...