HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Benim Adım Kuş Değil ki

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

EFSANE KUŞLAR… KUŞ EFSANELERİ…
SORAN, SORGULAYAN, ARAŞTIRAN, MERAK EDEN, KORUYAN, KOLLAYAN, SESLENEN, SES VEREN, CİKLEYEN, GAKLAYAN KUŞLARLA DOLU BİR KİTAP!
BU KİTAP KALBİNİZDE YER EDECEK.
 
“Abdullah Harmancı’nın her kitabı renkli dünyalara giriş bileti âdeta. Hayal gücünü tetikliyor, sizi farklı dünyalarda eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor, Anadolu’nun kadim coğrafyasından zengin kıssaları, rivayetleri, efsaneleri alıyor; merak ögesinin hiç bitmediği, ağzınızda erimesini istemediğiniz bir çikolata parçası gibi kelimeler de zihninizde aynı tadı bırakıyor. Her bir eser okunmuyor, akıyor; sizi sarıp sarmalıyor; bitirdiğinizde ise kalbinizde okumanın o kendine has tadı kalıyor. Bu kitaplarda edebiyat, öğretmen oluyor, kelimelerle en güzel dersi işliyor. Bu kitapları okurken okur, gözüne sevgi, saygı, empati, iyilik, paylaşım gibi gözlükler geçiriyor; hayata o çerçeveden bakıyor. Okudukça iyiye, iyi olan her şeye karşı umudunuz artıyor. 4., 5. ve 6. sınıfların severek okuyacağı bu eserler, sınıf ve ev kitaplıklarında mutlaka bulunmalı.”
METİN ÖZDAMARLAR 

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı96
YazarAbdullah Harmancı
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...